
Машинка-трансформер "Tobot 2 в 1" 525-1(Red-2) пластик
- Немає в наявності
- Код: 525-1(Red-2)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка-трансформер "Tobot 2 в 1" 525-1(Red-2) пластик —
Машинка-Трансформер « Tobot 2 в 1» Bambi (525-1) 🤖🔴
.Подаруйте вашій дитині світ захоплюючих пригод з Машинкою-трансформером " Tobot" Bambi (525-1)! Ця чудова іграшка — не просто машинка, а повноцінний трансформер 2 в 1 👍, який моментально перетворюється зі стильного автомобіля в крутого бойового робота і назад!
Іграшка робить гру цікавішою та допомагає розвивати координацію рухів, увагу й фантазію.
- Тип: трансформер
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: пластик
- Бренд: bambi
Замовляйте зараз і подаруйте дитині цікаву та корисну гру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Трансформери |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 189 ₴


