
Заготовка для декорування "Будиночок" FDPO - 402 для фруктів, солодощів, квітів
- Готово до відправки
- Код: FDPO-402
298 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка для Декорування «Будиночок» (Кошик для Презентів) Фабрика Декору (FDPO-402) 🏡🎁
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Подарунковий кошик для квітів, фруктів, презентів (заготовка DIY) — це яскраве та ефектне рішення для оформлення фруктових, великодніх чи різдвяних наборів, а також оригінальних композицій на корпоратив, весілля або урочисту подію. Його красивий дизайн справить на оточуючих приємне враження! 👍
- 🔨 Складання та Декорування (Проєкт "Зроби сам")
- Матеріал: Виготовлений із міцного та легкого МДФ завтовшки 3 мм. Матеріал не потребує додаткового шліфування.
- Можливості декору: Кошик простий у подальшому оформленні. Його можна декорувати різними способами:
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 12.6 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Висота | 28.3 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 298 ₴



