
Заготовка для декорування "Шпаківня" FDPO - 175
- Готово до відправки
- Код: FDPO-175
213 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка для Декорування «Шпаківня» Фабрика Декору (FDPO-175) 🏡🎨
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Заготовка для декорування «Шпаківня» призначена для створення інтер'єрного декору, оформлення свята та прикрас святкового столу. Це ідеальна DIY-заготовка для втілення Ваших творчих ідей! 💡
- 🔨 Складання та Декорування (Проєкт "Зроби сам")
- Матеріал: Заготовка виконана з ДВП товщиною 3 мм, матеріал не потребує додаткової шліфовки 👍.
- Можливості декору: Заготовку можна задекорувати фарбами, морилкою, обклеїти скраппапером, декупажними картами, в різних техніках:
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Пташки |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 20 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 213 ₴


