
Заготовка для декорування "Органайзер для художніх та письмових приладдя" FDPO - 033
- Готово до відправки
- Код: FDPO-033
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка для Декорування «Органайзер для приладдя» Фабрика Декору (FDPO-033) 🖊️🎨
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Конструктор-органайзер призначений для зберігання канцелярського приладдя, матеріалів для творчості або косметики. Це компактна та зручна заготовка DIY для наведення порядку та прояву креативності! 💡
- 🔨 Складання та Декорування (Проєкт "Зроби сам")
- Матеріал: Заготовка виконана з МДФ товщиною 3 мм, матеріал не потребує додаткової шліфовки 👍.
- Можливості декору: Органайзер можна оформити (прикрасити фарбами, морилкою, обклеїти декоративним папером, декупажними картами) в різних техніках:
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Канцелярське приладдя |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 11 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 160 ₴




