
Заготовка для декорування "Органайзер для кухонних аксесуарів та серветок" FDPO - 023
- Готово до відправки
- Код: FDPO-023
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка для Декорування «Органайзер для кухонних аксесуарів та серветок» (FDPO-023) 🥢 napkin
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Конструктор-органайзер призначений для організації приладдя, зокрема, кухонних аксесуарів та серветок. Це функціональна та стильна заготовка DIY для творчих людей, яка додасть затишку Вашому інтер'єру! 🏠
- 🔨 Складання та Декорування (Проєкт "Зроби сам")
- Матеріал: Заготовка виконана з МДФ товщиною 3 мм, матеріал не потребує додаткової шліфовки 👍.
- Можливості декору: Органайзер можна оформити (прикрасити фарбами, морилкою, обклеїти декоративним папером, декупажними картами) в різних техніках:
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Кухонний інвентар, посуд |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 25.5 см |
| Висота | 13 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 187 ₴




