
Заготовка для декорування "Скринька для біжутерії" FDPO - 037
- Готово до відправки
- Код: FDPO-037
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка для Декорування «Скринька для біжутерії» Фабрика Декору (FDPO-037) 🎁✂️
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Скринька (набір для самостійного складання) ідеально підходить для зберігання прикрас, косметики, швейного приладдя або аксесуарів. Ця гарна та охайна DIY-скринька є одночасно функціональною і стильною, що робить її обов'язковим доповненням до вашого туалетного столика, робочого столу в офісі чи кабінеті.
- 🔨 Складання та Декорування (Проєкт "Зроби сам")
- Матеріал: Виготовлена з високоякісного МДФ товщиною 3 мм.
- Легкість збірки: Матеріал не потребує додаткового шліфування, що робить проєкт легким і необтяжливим для всіх охочих.
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декору |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 15 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 187 ₴


