
Настільний органайзер для спреїв та художніх фарб у баночках FDPO - 262
- Готово до відправки
- Код: FDPO-262
395 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор-органайзер призначений для організації робочого простору, компактного і зручного розміщення спреїв, фарб та іншого приладдя. Це функціональна та стильна заготовка DIY для творчих людей! 💡
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Настільний Органайзер для Спреїв та Фарб (FDPO-262) 🖌️📦
- 🔨 Складання та Декорування (Проєкт "Зроби сам")
- Матеріал: Заготовка виконана з MDF (HDF) товщиною 3 мм, матеріал не потребує додаткової шліфовки 👍.
- Можливості декору: Органайзер можна оформити (прикрасити фарбами, морилкою, обклеїти декоративним папером, декупажними картами) в різних техніках:
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 9.6 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 11.5 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Паковання | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 395 ₴




