Новинка

Набір сюрпризів Surprise pack "Sweet dreams" Vladi Toys VT8080 - 02 Укр
- Готово до відправки
- Код: VT8080-02
605 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Сюрпризів «Солодка мрія» (Sweet dreams) Vladi Toys (VT8080-02) 🍭🦄
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: іграшка-сюрприз; матеріал: комбинированный; виробник: vladi toys.
Переваги товару:
- ВАУ! Оце так сюрпризи! Скоріше розпаковуй подарунковий набір «Солодка мрія» та поринай в атмосферу веселощів. На тебе чекає одразу вісім тематичних сюрпризів! Грайся самостійно або разом із друзями. Буде гарантовано весело! 😊
- 🎈 Вісім Тематичних Сюрпризів
- Цей набір включає вісім різних видів ігрових активностей та сюрпризів:
- Пластилін (тісто-пластилін) 🧸
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 34 x 17 x 8 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 4 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 8 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Іграшка-сюрприз |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 605 ₴


