Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "ALPHABET", 26 ел., Від 3-х років, 3240-03-001
- Готово до відправки
- Код: 3240-03-001
444 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "ALPHABET", 26 ел., Від 3 - х років, 3240 - 03 - 001 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 26 елементів.
- Колір: Рожевий.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 390x290x10 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Кількість складових елементів | 26 шт. |
| Особливості | Вивчення мови |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 39 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 29 |
| Габарити: висота | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 26 |
- Ціна: 444 ₴



