Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "Супер герої", 8 ел., Від 3-х років, 3240-05-003
- Готово до відправки
- Код: 3240-05-003
250 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Супер герої", 8 ел., Від 3 - х років, 3240 - 05 - 003 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 8 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 340x250x10 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Ні |
| Вікова група | Від 3 років |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 8 |
- Ціна: 250 ₴


